Australijski orzeł wyładowywuje swoją agresję na… dronie

Orzeł Australijski, znany też pod nazwą „Eaglehawk”, jest jednym z największych ptaków wędrujących po tamtejszym niebie. W tym filmie można zobaczyć, że nie boi się nawet dronów. Atakując go pokazał czyj to teren. Także uważajcie na swoje drony latając nad tym pięknym kontynentem. Grzegorz Jakubowski...

37 0

Orzeł Australijski, znany też pod nazwą „Eaglehawk”, jest jednym z największych ptaków wędrujących po tamtejszym niebie. W tym filmie można zobaczyć, że nie boi się nawet dronów. Atakując go pokazał czyj to teren.
Także uważajcie na swoje drony latając nad tym pięknym kontynentem.

  • Australijski orzeł wyładowywuje swoją agresję na... dronieGrzegorz Jakubowski napisał No to rzeczywiści9e może być niebezpiecznie. Jednak lepiej nie latać tam dronami, ani czymś podobnym, bo jeszcze można mieć wypadek.

  • Australijski orzeł wyładowywuje swoją agresję na... dronieAndrzej Mikołajewicz napisał Ale go walnął, dron miał pecha że trafił akurat na orła

  • Australijski orzeł wyładowywuje swoją agresję na... dronieKamil Nowak napisał Pewnie myślał, że jest to jakiś ptak, któego może zjeść :).

  • Australijski orzeł wyładowywuje swoją agresję na... dronieKatarzyna Szuszwalak napisał Widać orzeł mniał zly dzień i musiał sie na kims wyżyć a ze trafiło na dron to pech.

Tagi dla tego wpisu

Join the Conversation

Share This