in

Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy

Jeśli zastanawiasz się nad rejsem, nie ma na to lepszego czasu, ponieważ w 2018 r. Zaplanowano wypłynięcie nowych statków ze wszystkich głównych linii wycieczkowych, takich jak Carnival, Royal Caribbean, Norwegian Cruise Linia, Celebrity Cruises, MSC Cruises i Holland America.

Jednym z najbardziej podekscytowanych statków jest nadchodzący statek Celebrity Cruises (pierwszy nowy statek od sześciu lat), Celebrity Edge, który został ogłoszony na początku zeszłego roku. A teraz Celebrity Cruises ogłosiło, że budowa okrętu wyprzedza harmonogram, a dziewiczy rejs zaplanowano na koniec 2018 roku.

Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy

Celebrity Edge jest pierwszą w nowej kategorii statków Celebrity, która oferuje innowacyjny nowy design, z wieloma funkcjami, jakich nigdy wcześniej nie widziano na rejsach, jak Magic Carpet – Pierwsza na świecie zawieszona na wsporniku platforma poruszająca się w górę iw dół bok statku, osiągając wysokość 13 pięter nad poziomem morza. Z zapierającymi dech w piersiach widokami, pełnym barem i miejscem na występy muzyczne na żywo, to naprawdę jest celem samym w sobie.

Jeśli to nie jest wystarczająco ostre, statek Krawędzi Staterooms z Infinite Veradana przenosi balkony do kabin w pomieszczeniu. Za dotknięciem przycisku można otworzyć bi-składane drzwi w pokoju, dzięki czemu cała Twoja przestrzeń życiowa stanie się werandą i pozwoli ci odejść prosto na brzeg wody. Pozwala to na szeroko otwartą przestrzeń wewnętrzną o 23% większą niż tradycyjne kabiny balkonowe.

Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy

Inne wyjątkowe funkcje obejmują pokład pokładowy statku, który oferuje niekończące się sposoby na cieszenie się słońcem i łączenie z morzem. Obejmuje wszystko od asymetrycznego basenu z zewnątrz do toru do biegania, który wije się w górę, w dół i wokół Rooftop Garden – żywego miejskiego krajobrazu inspirowanego placami zabaw.

Podczas gdy wiele linii wycieczkowych przeniosło się w kierunku opasek RFID i lubi wchodzić i wychodzić z pokoju, ładować napój i personalizować rejs, Celebryci podchodzą nieco inaczej, dzięki swojej zastrzeżonej aplikacji Celebrity, która pozwoli robisz wszystko w telefonie, od sprawdzenia na statku, do odblokowania drzwi do kabiny lub kontrolowania temperatury i oświetlenia w pokoju.

Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy

I na koniec, Edge będzie także posiadał pierwsze kabiny Celebrity dla podróżujących w pojedynkę. Powinno to sprawić, że samotni ludzie będą szczęśliwi, ponieważ nie będą się już zatrzymywać, płacąc podwójną okupację. Mam jednego przyjaciela, który co roku podróżuje solo, a rejs ten miałby dla niego sens z finansowego punktu widzenia!

Celebrity Edge obstawia duże (1 miliard dolarów), że dzisiejsi zamożni, młodsi podróżnicy będą mogli zanurzyć się w takim luksusowym rejsie jak ten.

Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy Celebrity Edge to statek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy

Co powiesz na pytanie, kto jest gotów popłynąć w Celebrity Edge? Rezerwacje są oficjalnie otwarte na dziewicze rejsy statku w grudniu 2018, wyruszają z Fort Lauderdale na tygodniowy karaibski obwód, a kabiny zaczynają się od 1 049 $.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę celebritycruises.com.

Komentarze facebooka

    Written by Graham

    Jeśli podoba Ci się wpis - daj lajka, jeśli się nie podoba - napisz dlaczego :)

    Jak tanio i szybko odnowić felgi

    Przeczytaj to, jeżeli nikt ostatnio nie mówił Ci, że Cię kocha